Geriamasis vanduo į namus

Tyras vanduo Jūsų namuose
Energijai ir gerai savijautai

Ne tik darbe, bet ir namuose galite mėgautis geriamuoju vandeniu Šaltinėlis. Energijai  ir gerai savijautai Jūsų poilsio akimirkomis, nuostabiam mėgstamos kavos ir arbatos skoniui - visada šalia Šaltinėlio vanduo.

Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, aiški kainodara

Mes tikimės, kad pasirinkę nesudėtingą įrangą ir Jums priimtiną 5, 7, 10 ar 18.9 l  talpą galėsite naudotis mūsų vandens pristatymu ir namuose. Mes garantuojame aiškią kainodarą namams, puikų aptarnavimą ir pristatymą laiku.Namams
18.9 l Geriamasis vandens butelis
Geriamąjį vandenį Šaltinėlis (18.9 l) pristatome į namus, mokyklas, darželius ir kitas įstaigas.
Minimalus užsakymo kiekis 2 vnt. Kartu rekomenduojame įsigyti mechaninę pompą ir medinį stovelį.
0.5 l, 5 l, 7 l,10 l Geriamo vandens buteliai
Geriamasis vanduo Šaltinėlis 0.5, 5, 7 ir 10 l talpose. Pristatome į namus, mokyklas, darželis ir kitas įstaigas Jums patogioje pakuotėje.
Minimalus užsakymo kiekis - 5, 7, 10 l  talpose – 10 vnt., 0.5 l talpoje - 1 dėžė (24 vnt.).
Mechaninė vandens pompa
Mechaninė vandens pompa DELFIN - aukščiausios kokybės gaminys, skirtas lengvam vandens išgavimui iš 18.9 l butelio.
Medinis stovelis
Vertikalus medinis stovelis, skirtas kompaktiškam 2 didelių butelių laikymui namuose, mokykloje, darželyje ar kitoje, Jūsų pasirinktoje vietoje.
Metalinis stovelis su kraneliu
Metalinis paaukštintas pastatomas stovelis vandens buteliui, su patogiu kraneliu.

Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo Šaltinėlis - įmonėms ir organizacijoms, darželiams ir mokykloms, renginiams ir šventėms, biurams ir kitoms darbo vietoms. Vandens pristatymas, vandens vėsinimo - kaitinimo aparatų nuoma, priežiūra ir profilaktika. Vandens vėsinimo - kaitinimo aparatai su karštu, kambario temperatūros, atšaldytu (atvėsintu) ar gazuotu (angliarūgšte CO2 prisotintu) vandeniu. Vandens talpų pasirinkimas nuo 0.5 l  iki  18.9 l. Geriamojo vandens Šaltinėlis pristatymas į namus ne tik 19 l buteliais, bet ir Jums priimtiniausioje talpoje - 5, 7 ar 10 l.