Vanduo

Įmonėms
Jūsų energijai ir gerai savijautai. Jūsų svečiams ir Jūsų kolegoms.
Vandens aparatai
Nuo klasikinio iki modernaus dizaino. Prie Jūsų interjero derantys siluetai ir spalvos. Karštas, atšaldytas, kambario temperatūros ar gazuotas vanduo. Aukščiausia įrangos kokybė ir laiko patikrintas patikimumas - Jūsų puikiam pasirinkimui.
Namams
Jūsų energijai ir gerai savijautai, nuostabiam mėgstamos kavos ir arbatos skoniui.
Papildoma įranga
Vienkartiniai indeliai, stiklinių laikikliai, stovai buteliams, mechaninės pompos - viskas, ko gali prireikti Jūsų patogumui.

Vanduo
Vanduo sudaro apie 60% žmogaus kūno. Nuo jo priklauso ne tik sveika oda, gera savijauta, tačiau ir kraujo spaudimas, širdies pulsas. 70% žmogaus smegenų sudaro vanduo. Žmogus apie mėnesį gali gyventi be maisto, bet tik apie savaitę be vandens. Kiekvieną dieną žmogaus organizmas su prakaitu netenka maždaug 2 l vandens. Šiek tiek daugiau nei puodelį vandens (237 ml) prarandame tiesiog kvėpuodami. Vanduo reguliuoja žmogaus kūno temperatūrą, perneša maistines medžiagas ir deguonį į ląsteles, „sutepa“ sąnarius, saugo organus ir audinius, šalina atliekas. Šaltinėlio vandenys pasirengę pasirūpinti bei tą pačią ar jau kitą dieną po užsakymo pristatyti į Jūsų namus ar darbo vietą geriamąjį vandenį  Šaltinėlis, reikalingą Jūsų energijai ir gerai savijautai.