Vanduo Jūsų
biurui ir namams

Kava ir arbata
biurui ir namams

Filtruojanti įranga

Vanduo sifonuose

Akcijos! Ypatingi pasiūlymai! Naujienos!
Akcijos! Ypatingi pasiūlymai! Naujienos!


Mes siūlome
Geriamas vanduo
  • Vanduo yra svarbiausia medžiaga, kurios reikia mūsų organizmui.
  • Vanduo palaiko gyvybines funkcijas ir normalią kūno temperatūrą. Be jo nevyksta medžiagų apykaitos procesai.
  • Vanduo spartina riebalų deginimą. 
  • Vanduo skatina virškinimą, šalina toksinus ir šlakus.
  • Vanduo mažina nuovargį, suteikia energijos.
  • Vanduo apsaugo ir sutepa sąnarius bei sustiprina raumenis. Vanduo svarbus odai kaip drėkinamasis kremas. Jeigu odos ląstelės gauna pakankamai vandens, oda ilgai išlieka elastinga, ne taip greitai raukšlėjasi ir sensta.
  • Vanduo reikalingas geram smegenų funkcionavimui, produktyviam ir našiam darbui.
  • Mes rūpinamės Jūsų gera savijauta ir patogumu darbo vietoje.
Filtruojantys vandens aparatai
Jeigu norite patogumo darbo vietoje, bet nepageidaujate naudotis vandens pristatymo paslauga, mes visada galime Jums pasiūlyti filrtuojančius vandens aparatus (P.O.U), kurie jungiami prie turimo vandentiekio.  Jūs galėsite mėgautis atšaldytu, gazuotu ar karštu vandeniu, pasirinkti priimtiniausią ir moderniausią vandens filtravimo sistemą, prie Jūsų interjero derančius aparatus.
Vanduo sifonuose

Gazuoto vandens sifonuose istorija mena jau ne vieną šimtmetį. Dar 1829 m. Paryžiuje buvo išrastas butelis su vamzdeliu. Šį butelį sukūrė juvelyrai Deleuze ir Dutillet. Šiuolaikinio sifono butelio prototipą, turintį galvą su vožtuvu, kurį uždaro spyruoklė, 1837 m. sukūrė ir užpatentavo kitas paryžietis - Antoine Perpigna.
Dėl savo patrauklumo ir galimybės mėgautis gazuotu vandeniu beveik iki paskutinio lašo, sifonų istorija tęsiasi iki šių dienų. Per šiuos metus buvo ir didelių pakilimų, ir nuosmukių, bet sifonas visada turi savo ištikimų gerbėjų ratą.
Nuo 1995 metų Jūs taip pat galite mėgautis puikiu gazuotu vandeniu sifonuose.

Paslaugos biurams
Siekite rezultatų, bendraukite su kolegomis ir savo įmonių svečiais, o visus rūpesčius, susijusius su vandens ir kavos pristatymu palikite mums. Mes pasirūpinsime vandens ir kavos aparatų įrengimu, jų priežiūra ir profilaktika. Taip pat garantuojame, jog vandenį ir kavą į Jūsų biurą pristatyme laiku bei kiekvieną įmonę aprūpinsime asmeniniu vadybininku.