Kava

Kava

Mes tikime, kad Jūs verti aukščiausios kokybės kavos,  geriausio aptarnavimo, greičiausio pristatymo.

Viskas iš vienų rankų: plačiausias asortimentas, prekinių  ženklų ir skonių įvairovė, profesionalios konsultacijos ir degustacijos, palankiausios kainos ir nuolaidos.

Bakalėja

Mes tikime, kad Jūs verti aukščiausios kokybės kavos, geriausio aptarnavimo, greičiausio pristatymo.

Viskas iš vienų rankų: plačiausias asortimentas, prekinių ženklų ir skonių įvairovė, profesionalios konsultacijos ir degustacijos, palankiausios kainos ir nuolaidos.

Kavos aparatai

Mes tikime, kad Jūs verti aukščiausios kokybės kavos,  geriausio aptarnavimo, greičiausio pristatymo.

Viskas iš vienų rankų: patikimiausi kavos aparatai - nuo mažiausio iki galingiausio, profesionalios konsultacijos ir degustacijos, palankiausios kainos ir nuolaidos, priežiūra ir profilaktika,  garantinis ir po garantinis aptarnavimas.


Kava
Kava – antras pagal populiarumą gėrimas, kurį vartojimu lenkia tik vanduo. Kava – tai gėrimas be kurio daugelis mūsų neįsivaizduoja savo dienos. Kavos pupelės, malta kava, kavos aparatai, kavos pristatymas. Kava ir vanduo – vienas tiekėjas - visada patogiau. Plačiausias kavos rūšių pasirinkimas kiekvienam skoniui. Kava biurui, kavos aparatų nuoma įmonėms, kavos aparatų priežiūra, kavos apartų remontas. Teikdami kompleksines paslaugas, kartu su vandeniu, siūlome geriausias kavos pupelių ar maltos kavos kainas, palankiausias kavos aparatų nuomos sąlygas.